Pondělí 25. leden 2021
Svátek má Miloš

Chomutov - Magistrát města Chomutova s účinností od 1. prosince 2020 rozšiřuje otevírací dobu pro veřejnost.

„Z důvodu neustávajícího vysokého zájmu o všechny agendy a po dohodě s ministerstvem vnitra přistupujeme k rozšíření provozních hodin, úřad bude tedy pro veřejnost otevřen každý všední den kromě pátku,“ vysvětlil tajemník magistrátu Robert Plechatý.

Chomutovský magistrát bude otevřen pondělí a středa v čase 8:00 – 11:00 a 15:00 – 17:00 hodin, a nově také v úterý a čtvrtek v čase 8:00 – 11:00 a 13:00 – 15:00 hodin. Občané města k návštěvě magistrátu musí využít rezervační systém přístupný na webové adrese rezervace.chomutov.cz. Z pohodlí a bezpečí domova si objednají vhodný termín.

Rezervaci lze získat na všechny dostupné agendy, které chomutovský úřad poskytuje. K samotnému objednání je potřeba vyplnit pouze jméno a e-mailovou adresu, kam systém během pár okamžiků odešle potvrzovací PIN. Při příchodu na úřad pak tento PIN zadá klient do vyvolávacího systému.

Občané, kteří rezervaci nezvládnou sami, mohou o pomoc požádat Informační servis magistrátu telefonicky na čísle 474 637 111. „Věřím, že občané tento přístup uvítají. Chceme naše služby poskytovat maximálně efektivně, ideálně bez front a zbytečného čekání v prostorách úřadu,“ dodal tajemník chomutovského magistrátu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací