Pondělí 25. leden 2021
Svátek má Miloš

Klášterec nad Ohří - Dotační program „Klášterecká dešťovka 2020-2022“ vstupuje do svého druhého ročníku, nezapomeňte si na leden naplánovat podání žádosti.

Cílem projektu je zlepšení stavu životního prostředí podporou udržitelného hospodaření s vodou v Klášterci nad Ohří, motivací vlastníků rodinných domů v Klášterci nad Ohří k udržitelnému a efektivnímu hospodaření s vodou, snížením množství odebírané pitné vody z povrchových a podzemních zdrojů a snížením povrchového odtoku dešťové vody.

Dotace je určena na pořízení jedné nadzemní nádrže o objemu minimálně 500 l (včetně příslušenství – např. palety, kohoutků, konstrukce kolem nádrže apod.) na zachytávání dešťové vody na území města Klášterce nad Ohří.

Žadatelé budou moci podávat žádosti průběžně od 06. 01. do 24. 01. daného roku, dotace bude poskytnuta až do výše 80 % uznatelných nákladů, maximální výše dotace je 5.000 Kč.

Všechny potřebné informace k dotačnímu programu vč. žádosti o poskytnutí dotace najdete na webových stránkách města Klášterce nad Ohří.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací