Středa 14. duben 2021
Svátek má Vincenc

Ústecký kraj -  K několika dopravním nehodám od úterního rána vyjížděly složky integrovaného záchranného systému. O haváriích informují hasiči.

Mezi pátou až osmou hodinou ranní vyjely jednotky k šesti dopravním nehodám. U Mlékojed na Litoměřicku nabouralo auto do svodidel. U Huntířova na Děčínsku se srazila dvě osobní auta. Dvě osobní auta havarovala v Ústí nad Labem - Mojžíři, další v Chabařovicích.

U Soběchleb na Teplicku havarovala dvě osobní auta a jedno nákladní. U Unčína leží osobní auto na boku.

Silnice v Ústeckém kraji jsou v úterý ráno vlhké, kvůli nízkým teplotám mohou být kluzké. Místy, zejména v nížinách, leží mlha.

Tvořte zprávy s námi

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací