Středa 20. leden 2021
Svátek má Ilona

Chomutov - Krádeže dvou kol, k nimž došlo v březnu tohoto roku v Chomutově, má mít podle zjištění policistů na svědomí 25letý muž. Pro kola si zřejmě nechodil nikam daleko.

Odcizit je měl přímo z prostor bytového domu, kde bydlí. První z nich si měl přivlastnit po násilném vniknutí do jedné ze sklepních kójí. Další pak ze společné kočárkárny. Celkově tak měl majitelům způsobit škodu ve výši 8.400 korun.

Jedno z odcizených kol měl pak dotyčný sám vrátit jeho majiteli. V případě druhého kola policisté od podezřelého zajistili pouze rám, který měl schovaný ve své sklepní kóji.

Kromě trestného činu krádeže byl Chomutovan obviněn i z trestného činu porušování domovní svobody. Mladý muž se popsaného jednání měl dopustit v době vládou vyhlášeného nouzového stavu. Proto mu v případě uznání viny hrozí až osmiletý trest odnětí svobody.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací