Středa 20. leden 2021
Svátek má Ilona

Kadaň - Odpoledne po třetí hodině zaznamenal bezpečnostní kamerový systém větší skupinku dětí na jednom hřišti v Kadani.

Strážníci na místě zjistili skupinku sedmi chlapců ve věku od 10 do 12 let, kteří hráli fotbal. Byli poučeni o aktuálních opatřeních proti šíření koronaviru včetně zákazu kolektivních sportů. Poučeny o tom byly i maminky s dětmi na blízkém dětském hřišti.

Opatrnosti není nikdy dost

Večer v půl osmé se obsluze kamerového systému zdálo, že na sídlišti Na Podlesí v Kadani došlo k nedovolenému použití zábavní pyrotechniky. Strážníci ná místě zastihli skupinku mladých lidí, kteří jim řekli, že čekají na kamaráda a hned půjdou domů. Všichni měli nasazené ochranné roušky a mezi sebou rozestupy. K použití zábavní pyrotechniky nedošlo, pouze jeden z přítomných si hrál se sprejem a zapalovačem. Přítomní byli poučeni. jak se v době nouzového stavu chovat.

O případech informovali kadaňští strážníci na svém webu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací