Úterý 24. listopad 2020
Svátek má Emílie

Chomutov - Mateřská škola U Sluníčka, Alešova 2451 a Mateřská škola Kvítek, Písečná 5072 budou v termínu od 26. října 2020 do 6. listopadu 2020 uzavřeny zřizovatelem, a to z důvodu nedostatku pedagogických pracovníků v organizaci Mateřská škola Chomutov, p.o. v souvislosti s pandemickou situací Covid- 19.

„Byť se snažíme, jak můžeme, abychom školky mohli nechat otevřené, musíme k tomuto kroku přistoupit“, řekl náměstek primátora Mgr. Milan Märc.

Kritérium výběru školek, které budou zřizovatelem ve výše uvedeném termínu uzavřeny, byl počet dětí, které školku v současnosti navštěvují. „Všem dětem z těchto školek, bude nabídnuto jiné zařízení, které budou moci navštěvovat během uzavření školek Alešova a Písečná“, uvedla vedoucí Odboru školství Ing. Martina Kalová a zároveň dodala: „Prosíme rodiče dětí z těchto, i ostatních školek, aby v případě, že si mohou nechat děti doma, tak učinili a pomohli tak co nejdéle chod celého organizace udržet“.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací