Úterý 24. listopad 2020
Svátek má Emílie

Chomutov – Od čtvrtka 22. října dochází v chomutovské nemocnici Krajské zdravotní k omezení péče na lůžkové gynekologii. Nemocnice o tom informovala na svém Facebooku.

Jedná se tak již o třetí oddělení v chomutovské nemocnici, kde byl její personál nucen zřídit lůžka pro pacienty s onemocněním covid-19. Nemocnice tak reaguje na zvyšující se počet hospitalizovaných pacientů s vážným nebo komplikovaným průběhem.

„Během tří dnů jsme museli oddělení připravit na medicínu, která se našemu oboru vůbec nepodobá. Chtěla bych moc poděkovat svému personálu, který se s touto situací vyrovnává se ctí, zapojil se do všech přípravných akcí a je ochotný pomoci i nad rámec svých povinností. Moc si jich za to vážím,“ píše na sociální síti vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Šárka Zemanová.

Porodnická péče, těhotenské poradny a odborné poradny zůstávají v provozu. Více informací získají u svých ambulantních gynekologů, kteří jsou informováni o rozsahu zachované poskytované péče.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací