Středa 27. říjen 2021
Svátek má Šarlota a Zoe

Ústecký kraj - Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje jako věcně a místně příslušný orgán ochrany veřejného zdraví informuje, že v období od začátku vyšetřování do úterý 29. září 2020 bylo pracovníky hygieny indikováno k testování na možnou nákazu koronavirem celkem 21 040 osob.

K úternímu dni k 15. hodině bylo v Ústeckém kraji pozitivně testováno na nový koronavirus 2 806 osob, z toho 1274 osob je již uzdraveno a 25 osob zemřelo (13 x LTM, 5 x MO, 3 x LN, 1x CV, 1x TP, 1x UL, 1x DC). Za posledních 24 hodin bylo v Ústeckém kraji hlášeno 70 nových případů onemocnění covid-19, 83 osob se vyléčilo, 1 osoba s covidem zemřela.

Nové případy se objevily ve všech okresech v kraji, konkrétně na Ústecku (18), Děčínsku (7), Chomutovsku (23), Mostecku (2), Litoměřicku (13), Lounsku (5) a Teplicku (2). Stále jsou hlášené nové případy onemocnění ze školských zařízení na území celého kraje, většinou se ale jedná o jednotlivé případy.

V okrese Chomutov je uzavřený druhý stupeň v 7. ZŠ Hornická Chomutov a stále přibývají nové případy onemocnění v souvislosti s tímto výskytem. Pokračuje výskyt onemocnění u pacientů a zaměstnanců jedné stanice v Psychiatrické léčebně Petrohrad v okrese Louny.

V okrese Děčín je v izolačním režimu jedna stanice nemocnice Varnsdorf, kde onemocnělo 18 pacientů a 6 zdravotníků. V okrese Most je aktuálně řešen výskyt covid-19 mezi hráči hokeje i členy realizačního týmu v HC Verva Litvínov (A tým a juniorský tým).

Z okresu Litoměřice je hlášen výskyt onemocnění ve sportovním klubu (basketbal). V okrese Děčín a Litoměřice byla zaznamenána řada onemocnění osob (často seniorů) po návratu z autobusových zájezdů po naší republice (zájezd na Šumavu, do vinných sklípků na Moravu apod.).

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací