Neděle 1. listopad 2020
Svátek má Felix

Chomutov - Ve středu 23. září krátce po 17té hodině došlo v Chomutově na kruhovém objezdu u bývalého zimního stadionu k dopravní nehodě.

Zatím neustanovený řidič s osobním vozidlem, pravděpodobně značky VOLVO XC 60, zlaté barvy, nezjištěné registrační značky, vyjížděl z ulice Palackého, přičemž nedal přednost v jízdě cyklistce na elektrokole značky Leader fox, která jela po kruhovém objezdu od ulice Školní. Ta následně upadla s kolem na komunikaci a utrpěla lehké zranění. Řidič s vozidlem VOLVO z místa bez zastavení ujel. Ke střetu vozidla s elektrokolem nedošlo.

"Žádáme tímto svědky popsané nehody anebo osoby, které by mohly poskytnout informace k uvedenému vozidlu či jeho řidiči, aby se obrátili na bezplatnou linku 158 nebo na Dopravní inspektorát Chomutov, nám. T.G.Masaryka 3100, tel. 974 447 250," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací