Neděle 20. září 2020
Svátek má Oleg

Chomutov - Na svou důvěřivost zřejmě doplatil majitel kavárny v centru Chomutova. V létě za ním měl přijít 30letý muž se žádostí, aby ho zaměstnal na úklidové práce v této provozovně.

Během pracovní doby pak měl majitele požádat o zapůjčení mobilního telefonu s tím, že by si potřeboval zavolat. "S vypůjčeným mobilem v hodnotě přibližně 4 tisíce korun odešel a už se nevrátil. Následně poškozený zjistil, že mu z kanceláře zmizela i finanční hotovost ve výši 5 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Teprve po pár dnech vše oznámil na policii. Podle jeho informací se odcizený telefon měl nacházet v zastavárně. Policisté přístroj posléze v zastavárně zajistili a včera byl vrácen poškozenému.

Třicetiletý Chomutovan si naopak od mužů zákona převzal sdělení podezření z trestného činu krádeže. "Pokud bude soudem uznán vinným, mohl by se podívat až na dva roky za mříže," uzavřela Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací