Sobota 19. září 2020
Svátek má Zita

Ústecký kraj - Už brzy se ve městech, obcích i na akcích potkáte s novinkou, kterou si připravila Doprava Ústeckého kraje. Pojízdná informační kancelář, tzv. DÚKmobil, bude sloužit k informování o integrovaném dopravním systému DÚK občanů tam, kde není možné získat informace v informačních kancelářích. Jezdit bude po celém Ústeckém kraji.

„Stejně jako se rozšiřuje integrovaný systém Dopravy Ústeckého kraje, tak je potřeba rozšířit informování cestujících o novinkách a aktualitách z prostředí veřejné regionální dopravy. Letošní rok je v rámci DÚK plný novinek. Kromě jiného jsme na začátku roku představili nový Centrální dispečink Dopravy Ústeckého kraje, na jaře maskota DÚKáčka, nyní se můžeme těšit na DÚKmobil a na podzim na mobilní aplikaci,“ řekl náměstek hejtmana pro oblast dopravy Jaroslav Komínek.

1208dukkz2

Zdroj: www.kr-ustecky.cz

Nový DÚKmobil bude na svých cestách poskytovat informace o tarifu, jízdních řádech a novinkách v dopravě, zároveň zde bude možné zakoupit i jízdní doklady a elektronické karty. Zaměstnanec infomobilu bude také přijímat podněty k úpravám jízdních řádů a zlepšení kvality cestování veřejnou dopravou v Ústeckém kraji. Aktuálně také DÚK hledá pracovníka, který by mobilní informační kancelář měl na starosti. Více informací ZDE.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací