Sobota 19. září 2020
Svátek má Zita

Ústecký kraj – Za posledních 24 hodin bylo v Ústeckém kraji pozitivně testováno osm osob. Dohromady tak byla nemoc covid-19 na severozápadě Čech prokázána už u 679 lidí. Počet aktuálně nemocných je 81. Provedli jsme srovnání po jednotlivých okresech kraje. Údaje jsou platné k pátečnímu odpoledni.

Mostecko

Na Mostecku v posledním dni zjistili nákazu u tří osob. Dohromady již onemocnělo 59 lidí. Vyléčilo se 41, nemoc má aktuálně 13 pacientů. Celkově pět osob s covid-19 zemřelo.

Chomutovsko

Na Chomutovsku je od začátku epidemie zjištěných 38 případů choroby. Nikdo další v posledním dni nepřibyl. Hygienici evidují 25 uzdravených, aktuálně má covid-19 dvanáct pacientů. Zemřel jeden člověk.

Teplicko

Okres Teplice je za poslední den bez nového případu koronaviru. 75 lidí celkově onemocnělo, 70 se vyléčilo. Na Teplicku nikdo v souvislosti s covid-19 nezemřel. Právě teď se léčí ještě pět pacientů.

Lounsko

Ani v okrese Louny neodhalili od čtvrtka do pátku nový případ nákazy. Celkově ji diagnostikovali už u 38 lidí, vyléčilo se 28 osob. Aktuálně je sedm nemocných. Tři lidé od počátku epidemie s covid-19 zemřeli.

Ústecko

Na Ústecku není nový případ v posledním dni. Hygienici evidují celkově 107 nakažených, z nichž už 94 mohli prohlásit za vyléčené. To znamená, že od čtvrtka do pátku se vyléčili dva lidé. S nemocí ale stále ještě bojuje 15 infikovaných. Nezemřel nikdo během celé doby.

Děčínsko

59 pozitivně testovaných od začátku epidemie do současnosti. Takový je stav na Děčínsku. Uzdraveno je 56 lidí a nikdo tu nezemřel. To znamená, že aktuálně mají koronavirus tři lidé, o kterých se ví.

Litoměřicko

Zdaleka nejhůře zasaženým okresem Ústeckého kraje je Litoměřicko. Kumulativní počet nemocných překonal tři stovky. Právě je známo 303 případů od začátku sledování, to je o pět více než v předešlém dni. Vyléčeno je 265 pacientů. Počet aktuálně nemocných je 28. Zemřelých s covid-19 je deset.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz