Sobota 19. září 2020
Svátek má Zita

Chomutov - Chomutovská dopravní policie šetří okolnosti dopravní nehody, která se stala ve čtvrtek 6. srpna v Chomutově.

Tam kolem 14.20 hodin na křižovatce ulic Čelakovského, Politických vězňů a Zborovská zatím nezjištěný řidič řídil neustanovené vozidlo značky Škoda. Jet měl ve směru po ulici Čelakovského ve směru od vlakového nádraží Chomutov město a chtěl pokračovat dále do ulice Politických vězňů. Na místě byl i protijedoucí řidič na elektrokoloběžce, který musel prudce zabrzdit, upadl a zranil se.

"Policie k vozidlu zjistila, že se pravděpodobně jedná o vůz Škoda Octavia sedan, tmavé barvy, buď černé či tmavě modré, které měl řídit mladý muž s melírovanými vlasy. V kufru měl převážet psa, zřejmě zlatého retrívra," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policie hledá svědky této nehody. "Ti mohou zavolat na telefonní číslo 974 447 251, 250 nebo na mobil 602 770 482 či na linku 158. Policisté přijmou i poznatky k vozidlu a k řidiči," uzavřela policejní mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací