Neděle 20. září 2020
Svátek má Oleg

Chomutov - Do 29. září je z důvodu rekonstrukce lávky pro pěší přes silnici I/13 u vlakového nádraží v Chomutově svedena doprava do jednoho jízdního pruhu v každém směru.

Částečná uzavírka se obejde bez objízdných tras. „Silnice I/13 bude po celou dobu stavby průjezdná, i když pouze v omezeném režimu. Rozsah prací nám totiž dovolí nechat vždy dva jízdní pruhy přístupné, abychom zajistili plynulý provoz dopravy.

Zpočátku budou průjezdné dva vnitřní pruhy a následně dva vnější. To znamená, že se nepřeruší ani obsluha dvou autobusových zastávek, které se nacházejí v těsné blízkosti lávky.“ uvedla již na počátku rekonstrukce lávky vedoucí Oddělení investic chomutovského magistrátu Jana Tröglová.

Rekonstrukce lávky začala letos 25. května a potrvá do konce října 2020. „Lávka projde rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, proto bude po celou dobu oprav pro pěší zcela uzavřena,“ sdělila Jana Tröglová.

Celková oprava vyjde zhruba na 11 milionů Kč a bude spolufinancována dotačním programem Státního fondu dopravní infrastruktury, přičemž celková výše dotace činí 8 milionů Kč.

0608rsd1

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací