Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Chomutov - Strážníci chomutovské městské policie byli vysláni do ulice Písečná, kde měl dle svědka muž fyzicky napadat ženu.

Po příjezdu na místo hlídka skutečně nalezla ležet na zemi zakrvácenou ženu a svědek celého incidentu uvedl, že viděl muže ženu mlátit a kopat do ní, tudíž ho od ní odstrčil. Dále upřesnil směr, kterým útočník odešel a že si s sebou odnášel i dámskou kabelku.

Žena se strážníky komunikovala a byla při vědomí, i když byla kromě zranění ještě pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky. Kontrolou okolí hlídky nalezly muže, který třímal v ruce dámskou kabelku, a jehož oblečení bylo potřísněno krví, a hned po prokázání totožnosti byl omezen na osobní svobodě a byla mu přiložena pouta.

Zdravotnická záchranná služby si převzala k ošetření zraněnou ženu a pro muže podezřelého ze spáchání trestného činu si přijela Policie ČR. O případu informovali chomutovští strážníci na svém Facebooku.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací