Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Most - K vážnému selhání profesionálního řidiče nákladního vozu došlo na rušné dopravní tepně spojující města Louny a Most mezi obcemi Skršín a Korozluky. Začal předjíždět kamion, a to nehledě na to, že v protisměru proti němu jela další vozidla. Všichni se mu vyhnuli, k tragédii nedošlo. Bude mít ale co vysvětlovat. Zrovna za ním totiž jelo policejní vozidlo.

Mostečtí policisté dopravního inspektorátu během běžného výkonu na silnici I. třídy v mosteckém okresu při dohledu nad silničním provozem narazili na řidiče nákladního vozidla, který měl na silnici tento týden ohrozit jiné účastníky silničního provozu. A poskytli záběry, které nahrála jejich palubní kamera.

"Řidič nákladního vozu začal předjíždět jiné nákladní vozidlo a při tom měl omezit řidiče osobního auta, které jelo v protisměru a muselo se vyhnout jízdou po krajnici. Stejně musel reagovat i řidič předjížděného nákladního vozidla. Hlídka následně vozidlo zastavila a jednání řidiče postoupí do správního řízení," uvedla k zaznamenané události mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková.

VIDEO

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací