Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Chomutovsko - Řádně posilněný alkoholem usedl za volant 42letý cizinec žijící v České republice. Ten minulý týden řídil v obchodní zóně v Otvicích vozidlo zn. Fiat Tipo. Řízení auta však bylo vzhledem ke stavu, v němž se nacházel, evidentně nad jeho síly. Boční částí vozidla tak narazil do oplocení staveniště. Tím jeho jízda skončila.

"Přivolaní policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která ukázala hodnoty mírně přesahující 3 promile, a poté dotyčného zadrželi. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, škoda na oplocení byla předběžně odhadnuta na 10 tisíc korun a na vozidle na 30 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Policisté, kteří událost šetří ve zkráceném přípravném řízení, již muži sdělili podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za jeho spáchání hrozí u soudu trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací