Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Střední Čechy - Policisté pátrají od pátečního podvečera po dítěti, které se ztratilo i s kočárkem matce z parku v obci Hořín na Mělnicku. Rozheli rozsáhlou pátrací akci a nasadili i policejní vrtulník s termovizí. K sobotní páté hodině ranní je pátrání stále aktivní.

Policisté informaci zveřejnili v systému Dítě v ohrožení. Podle toho jde o čtyřměsíčního chlapečka jménem Tadeáš. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Kočárek byl šedý s hnědou rukojetí značky Bebetto Luca. Spodek kočárku je černý.

Podle televize Nova matka usnula v parku při opalování, když se probudila, byl kočárek i s dítětem pryč. Policistům to nahlásila přibližně v 18.30 hodin.

Informace k ztracenému dítěti, případně kočárku, přijmou policisté na lince tísňového volání 158, případně na kterékoliv policejní služebně.

Detailní informace k pátrání zveřejnila policie zde.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací