Sobota 19. září 2020
Svátek má Zita

Ústecký kraj – Výpadky hovorů, internetu i televize provázely od odpoledních hodin zákazníky někdejšího UPC, nyní společnosti Vodafone. Někde potíže u zákazníků přetrvávají.

Například potíže u televize se stále projevují v severních Čechách. Media box nespustí nabídku programů, v nastavení ukazuje nízkou úroveň signálu. Pokud má někdo stále problémy s telefonem, v případě nutnosti nouzového volání by měl vyndat z telefonu sim kartu a vytočit číslo 112. Tyto služby fungují i bez karty.

Vodafone nevysvětlil lidem, co se stalo. Server iDnes informuje o výpadku elektřiny. „Služby se nám podařilo obnovit, pokud byste ještě zaznamenali nějaké potíže, doporučujeme provést vypnutí a zapnutí vašeho zařízení,“ radil lidem s potížemi Vodafone na svém Facebooku už před 18. hodinou. I přes to jsou služby někde stále nedostupné i v 19 hodin.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací