Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Chomutov - Do ulice Kamenná byla přivolána hlídka chomutovské městské policie oznamovatelem, jenž se stal svědkem řízení osoby, která při něm poškodila několik zaparkovaných vozidel.

Po příjezdu strážníků začal muž s vozidlem couvat a vjel do blízkého lesíka, kde zastavil. Tam byl vyzván, aby vystoupil a prokázal svou totožnost. Spolu s ním tam byl ještě další muž, kterého strážníci též ztotožnili. Oba muži byli zjevně pod vlivem alkoholu a láhev lihoviny měli s sebou i ve vozidle.

Orientační dechovou zkouškou u řidiče bylo potvrzeno 3,60 promile a u druhé zkoušky 3,69 promile. Na místo se dostavila i majitelka vozidla, které si muž od ní zapůjčil.

Přes Policii ČR bylo zjištěno, že vozidlo není pojištěno a není technicky způsobilé k provozu na pozemních komunikacích s ohledem na propadlou prohlídku na STK. Lustrací se prokázalo, že muž je dokonce mezinárodně hledanou osobou a není vlastníkem řidičského oprávnění.

Na místo dorazila Policie ČR, která si událost převzala k dalšímu šetření. O případu informují chomutovští strážníci na svém Facebooku.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací