Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Chomutovsko - Ani předchozí odsouzení pro majetkový trestný čin se stanovenou zkušební dobou zřejmě neodradilo 70letého muže z Mostu od další krádeže.

Té se měl podle policistů dopustit uplynulou sobotu odpoledne. Předmětem jeho zájmu se stalo značkové sportovní oblečení v jedné z prodejen Obchodní zóny Otvice. Do přineseného batohu si měl postupně uschovat trička, plavky, kalhoty, mikinu a další oděvy v celkové hodnotě více než 7 tisíc korun. S takto uschovaným zbožím pak prošel bez zaplacení prostorem pokladen a opustil prodejnu, čímž došlo ke spuštění alarmu.

Díky muži, který byl v té době na parkovišti u prodejny, se však s odcizenými věcmi daleko nedostal. Šestačtyřicetiletý Chomutovan dotyčného zadržel a přivolaní policisté ho převezli na služebnu. Podle jejich zjištění byl minulý rok rozhodnutím německého soudu potrestán právě za trestný čin krádeže k podmíněnému trestu. Vzhledem k této skutečnosti ho v případě uznání viny může tentokrát poslat soud až na tři roky za mříže.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací