Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Jirkov - Jirkovští policisté sdělili podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a poškození cizí věci 28letému muži.

Podle nich měl minulou středu večer v ulici Dvořákova v Jirkově na autobusové zastávce kopat do vstupních dveří trolejbusu a tím je poničit.

"Důvodem jeho počínání bylo nejspíš to, že řidič zmíněného trolejbusu ho nechtěl nechat nastoupit, protože neměl zakrytá ústa a nos, jak je to pro jízdu v prostředcích hromadné dopravy v této době požadováno. Mladý muž měl kromě kopání do dveří dopravního prostředku také slovně napadat jeho 58letého řidiče. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na částku přesahující 25 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Policisté agresora zadrželi a umístili do cely. Ukázalo se, že to nebylo poprvé, co se Chomutovan dopustil podobného jednání. Za trestný čin výtržnictví ho už v minulosti soud uznal vinným. Proto mu nyní v případě odsouzení hrozí vyšší trestní sazba, a to až tříletý trest odnětí svobody

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací