Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Chomutov - Chomutovští kriminalisté pátrají po neznámém pachateli, který měl v úterý 3. března 2020 kolem 20:30 hodin v Chomutově, na parkovišti mezi ulicemi Hornická a Bezručova, fyzicky napadnout mladou ženu. Poté, co se žena začala napadení bránit, měl utéct.

K popisu pachatele poškozená uvedla, že se jedná o muže bílé pleti, ve věku 30 až 35 let, výšky 160 až 165 cm, silné, tlusté postavy. Na hlavě měl mít černou pletenou čepici, bez nápisů apod. Vlasy měl pravděpodobně krátké, vidět mu nebyly. Obličej měl kulatý, nos a ústa malá, oči úzké a malé. Měl tmavý plnovous.

Oblečen byl do červené mikiny s kapucí a nezjištěným nápisem na hrudi. Dále měl na sobě maskáčové kalhoty, na jejich pravé straně měl nůž délky cca 15 cm, který byl zasunutý v černé látkové pochvě na opasku. Boty měl černé, do terénu, ne však kanady. Muž mluvil česky, avšak měl problémy s výslovností. Hovořil, jako by mu chyběly přední zuby nebo měl předkus.

"Pokud byste měli jakékoli poznatky k totožnosti podezřelého muže podle jeho popisu a sestaveného portrétu, obraťte se, prosím, telefonicky na linku 158, případně na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.," obrací se na veřejnost policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací