Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Klášterec nad Ohří - V pondělí v ranních hodinách opět zasedl Krizový štáb města Klášterce nad Ohří. Rozhodl o uvolnění finančních prostředků z havarijního fondu k nákupu roušek, a to především pro personál domova pro seniory.

Nakoupí se také dezinfekce pro domov pro seniory a další zařízení ve městě, distribucí byli pověřeni klášterečtí hasiči. Ti budou rovněž z rozhodnutí krizového štábu provádět dezinfekci vybraných veřejných prostranství ve městě. "Za spolupráci při realizaci a kontrole nastavených opatření děkujeme Jednotce sboru dobrovolných hasičů Klášterce nad Ohří i klášterecké městské policii," stojí v tiskové zprávě na webových stránkách města.

Podle ranních informací Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje se počet pozitivně testovaných osob na nový koronavirus zvýšil v Ústeckém kraji na 112. V chomutovském okrese evidujeme již 8 nakažených (psali jsme ZDE).

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací