Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Klášterec na Ohří - V pondělí v ranních hodinách opět zasedl Krizový štáb města Klášterce nad Ohří. Společně s veliteli hasičů, městské policie a dalšími přítomnými se řešila aktuální situaci ohledně stále trvajícího nouzového stavu v České republice a mimo jiné i dezinfekci veřejných prostor ve městě.

Podle informací Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje se počet pozitivně testovaných osob na nový koronavirus zvýšil v Ústeckém kraji na 112. V chomutovském okrese evidujeme již 8 nakažených.

"Konkrétnější informace již nedostáváme z důvodu lynčování těchto osob napříč Českou republikou. Vyzývám lidi, aby byli maximálně opatrní. Každý z nás může pomoci tím, že bude respektovat nastavená opatření. Noste roušky. Chráníte sebe i všechny ve svém okolí. Dodržujte hygienické návyky, omezený pohyb na veřejnosti, neshlukujte se. Městská policie řeší neustále řadu nepříjemností na celém území města. Prosím, uvědomte si, že čím více se budou tato opatření dodržovat, tím dříve bude vše opět za námi. Vydržme to.

Znovu apeluji na všechny, aby se registrovali do Mobilního rozhlasu. Město formou SMS zdarma zasílá ty nejdůležitější informace. Na chytré telefony si můžete instalovat i aplikaci Mobilní rozhlas, ve které pak uvidíte i veškeré zprávy, které několikrát denně uveřejňujeme na webových a facebookových stránkách města.

Je to pro nás všechny zcela nová situace, nikdo jsme podobnou nezažili. Buďte prosím zodpovědní a ohleduplní jeden k druhému. Jsme v tom všichni společně a věřím, že to zvládneme. Děkuji," píše k aktuální situaci klásterecký starosta Štefan Drozd na facebookových stránkách města.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací