Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Jirkov - Dvě mylné informace týkající se rekonstrukce budovy čp. 1561 na jirkovském náměstí, v níž sídlila Komerční banka, zazněly tento týden v článku Mladé fronty Dnes.

Redaktorka v něm píše, že pobočka banky se po přestavbě do této budovy už nevrátí a že v objektu město plánuje sociální byty. Jde o dezinformace, za něž se dnes redaktorka městu omluvila a slíbila jejich uvedení na pravou míru. Zpráva z tisku mezitím vyvolala hysterii v jedné z jirkovských facebookových skupin.

Město ubezpečuje občany, že Komerční banka má v úmyslu se po rekonstrukci do budovy na náměstí vrátit (veškeré smlouvy uzavřené mezi ní a městem stále platí). Město dále ujišťuje, že v objektu žádné sociální byty nebudou. Radnice opětovně vyzývá obyvatele, aby se ke zjištění jakýchkoli informací obraceli přímo ke zdroji, tedy na městský úřad, nebo je čerpali z oficiálních stránek města, aby nevznikaly zbytečné fámy.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací