Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Chomutov - Chomutovští policisté šetří událost, k níž došlo dne 23. listopadu 2019 kolem čtvrté hodiny ranní v centru Chomutova.

Několik osob zde fyzicky napadlo další osoby, incident začal na náměstí 1. Máje a pokračoval až na Žižkovo náměstí. Většinu účastníků potyčky včetně všech podezřelých osob se policistům podařilo ustanovit. Dosud však nejsou ustanoveni dva svědci, kteří by rovněž mohli přispět k řádnému objasnění případu.

Jedná se o dva muže, kteří jsou na fotografii zachyceni čelem. Jeden z nich má na sobě celou bundu světlé barvy a na zádech batůžek. Další z mužů má bundu v kombinaci světlé a tmavé barvy.

"Pokud jste se na fotografiích poznali, případně znáte totožnost uvedených mužů, přihlaste se, prosím, na lince 158 nebo na kterékoli policejní služebně. Děkujeme," obrací se na veřejnost policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací