Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Otvice - Meteorologové varují před mrznoucími mlhami téměř na celém území České republiky. Na pozoru by se měli mít hlavně řidiči.

V pozdějších odpoledních hodinách skončil mimo vozovku osobní automobil nedaleko Otvic u hřbitova ve směru na Pesvice. Při havárii došlo bohužel ke zranění, zasahovat musely složky integrovaného záchranného systému.

Situace může být v dopravě složitější až do středečního poledne. Tedy do doby, kdy platí výstraha Českého hydrometeorologického systému. Platí následující doporučení ke zmírnění následků jevu: V mlze je nutno snížit rychlost jízdy a jet velmi opatrně. Déletrvající mrznoucí mlhy mohou vést k tvorbě námrazy na komunikacích s nebezpečím smyku.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací