Středa 5. srpen 2020
Svátek má Kristian

Chomutov - Do vazební věznice byl v pátek na základě podnětu policistů převezen 27letý Chomutovan. Ten byl již v září vyšetřovatelem obviněn z trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví, jichž se měl dopustit vůči 22letému muži z Chomutova.

Obviněný se však se skutečností, že je trestně stíhán, zřejmě nechtěl smířit. Podle dosavadních zjištění tedy v polovině listopadu přišel za poškozeným do místa jeho bydliště na chomutovském sídlišti. Zde na něho měl být vulgární a agresivní a vyhrožovat mu fyzickou újmou, pokud nestáhne to oznámení ze září.

Kvůli tomuto jednání rozšířil policejní vyšetřovatel trestní stíhání muže o další obvinění, tentokrát z trestného činu vydírání. Po zahájení trestního stíhání navrhl umístit obviněného do vazby, s čímž se státní zástupce i soudce ztotožnili a podnětu vyšetřovatele vyhověli. Vzhledem k tomu, že se dotyčný měl vydírání dopustit na svědkovi, hrozí mu u soudu vyšší trestní sazba, a to v rozpětí dvě až osm let odnětí svobody.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací