Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Žatecko - Již dva autovraky stojí zhruba 100 metrů vedle sebe poblíž kruhového objezdu na silnici č. 27 u obce Velemyšleves.

Jedno vozidlo značky Citroën zde stojí na dálničním sjezdu ze silnice č. 27 na D7 již několik měsíců, kde tvoří velice nebezpečnou překážku a při bližší prohlídce je vidět, že zde vzniká nová skládka. Dokonce na vozidle je zcela patrné, že slouží jako terč pro střelbu z pistole. Střelba na místě, kde projíždí stovky aut je velice nebezpečná a nezodpovědná.

Druhým vozidlem, které někdo odstavil na nedaleké asfaltové ploše hned vedle autobusové zastávky, je BMW, které je zde vidět teprve několik dní. I na tomto autě je vidět, že bylo již během dne terčem nenechavců. Vozidlo, které mělo ještě včera ráno registrační značky a pravděpodobně i kola, je již hezky odstrojené. A i na tomto místě vzniká nová skládka.

Fotogalerie

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací