Sobota 11. červenec 2020
Svátek má Olga

Chomutovsko - První ročník benefičního turnaje v malé kopané městské policie Chomutov je úspěšně za námi a ve spořické sportovní hale se sešlo hned 7 týmů, které bojovaly o vítězství.

A co že byla první cena? Dobrý pocit z pomoci, jelikož celkový výtěžek z této akce poputuje na nemocné děti v chomutovském dětském oddělení. Každý, kdo se zápasu zúčastnil, to dělal s vědomím, že je to pro dobrou věc.

V hale se pak tedy střetávaly týmy Městské policie Chomutov a Jirkov, PČR Chomutov, Hasiči Jirkov, zástupci Městského úřadu Jirkov a spořická „stará garda“, které náleželo celkové vítězství.

Bude to úžasná každoroční tradice, která dovolí pomáhat dětem a vzpomenout na ty, kteří již mezi námi nejsou, jako například kolega strážník, který loni touto dobou tragicky přišel o život během služby a určitě by byl tím, kdo by se takové akce na pomoc rád zúčastnil.

Vybralo se úctyhodných 22 tisíc korun od sponzorů, z příspěvků, ze zápisného a z kasičky, za což se tedy sluší poděkovat všem zúčastněným a jmenovitě společnostem Lenaservis s.r.o., Severočeské doly, stavebniny Trident, autoservis Eisner, Brasiliana restaurant, Onza, Akustika Polak, Sopko, magistrát města Chomutov, městský úřad Jirkov, Vineco, Mobidick a také obci Spořice a společnosti Lightdesign.

(MĚP Chomutov)

foto

mp2

mp3

mp4

mp6

mp7

mp5

mp8

mp9

mp10

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací