Úterý 11. srpen 2020
Svátek má Zuzana

Chomutovsko - Překvapení čekalo na 43letého muže, který minulý týden v nočních hodinách přišel do své garáže v jedné z obcí na Chomutovsku. Uvnitř se nacházel muž, který tam zřejmě nebyl náhodou.

Podle všeho si připravoval k odcizení výfuky, motorkářskou helmu a různé spreje na čištění řetězu motorek. Již předtím měl ze stejné garáže odcizit dětský benzinový motocykl a čtyřkolku, vše v předběžné hodnotě více než 8 tisíc korun. Majitel dotyčného v garáži zavřel a po jeho úniku skrz okno garáže posléze dostihl.

"Přivolaní policisté podezřelého následně zadrželi a umístili do cely. Provedený test na užití drog měl pozitivní výsledek. Čtyřiatřicetiletý muž si již vyslechl podezření ze spáchání trestného činu krádeže, za který by mu soud mohl uložit až dvouletý trest odnětí svobody. Věc je nadále prověřována ve zkráceném přípravném řízení," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací