Středa 2. prosinec 2020
Svátek má Blanka

Klášterec nad Ohří - Již pátým rokem se v Klášterci nad Ohří koná připomínka 17. listopadu, a to v kostele Nejsvětější Trojice.

V letošním roce je to již 30 let od revoluce v roce 1989 a 80 let od zavření českých vysokých škol v roce 1939. Město se rozhodlo na památku těchto významných událostí uspořádat kulturně-společenskou akci v kulturním domě. Nynější kulturní dům se na konci letošního roku uzavře a započne rozsáhlá rekonstrukce v multifunkční kulturní centrum.

"Využijme poslední měsíce stávajícího provozu a setkejme se zde v sobotu 16. listopadu 2019. Na akci vystoupí písničkář Václav Koubek s harmonikou, zpěvačka Lenka Dusilová a kapela Tichá dohoda. Program bude doplněn o divadelní scénky, promítání starých záběrů z Klášterce nad Ohří, retro raut a závěrečnou oldies party," stojí v pozvánce na webových stránkách města.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací