Pátek 21. únor 2020
Svátek má Lenka

Žiželice - Na silnici č. 27 u obce Žiželice bylo instalováno před několika dny nové dopravní značení upravující rychlost. Je to další krok k bezpečnějšímu průjezdu serpentinami nad obcí a samotnou obcí, kde docházelo často k dopravním nehodám.

Dopravnímu značení předcházela úprava povrchu silnice (psali jsme zde: VIDEO: Silnice nad Žiželicemi zrudla. Má se tu díky tomu stávat méně havárií). Mimo jiné došlo k přeznačení obou kruhových objezdů u průmyslové zóny Triangle na té samé silnici.

1609zizelice2

Silnice I/27, která vede od Žatce přes obec Žiželice a pokračuje dále na Most, se nad obcí s pěti sty obyvateli klikatí a toto místo je nebezpečným úsekem s desítkami nehod ročně. Ty nejvážnější z nich připomínáme zde: OBRAZEM AKTUÁLNĚ: Těžká havárie cisterny u Žiželic, ve změti plechů byl uvězněný řidič, AKTUÁLNĚ: V serpentinách u Žiželic se převrátil tahač, v kabině zůstal uvězněný řidič.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací