Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Chomutov - Zásah pepřovým sprejem místo očekávaného sexu dostal poškozený 59letý muž z Chomutova. Tento týden v úterý se měl v jedné z jirkovských ulic dohodnout s náhodnou ženou na poskytnutí sexuálních služeb.

"Podle dosavadních zjištění ji pozval k sobě do zahradní chatky. Tam dle původní dohody mezi nimi mělo dojít k sexu za úplatu. Namísto toho však 37letá Chomutovanka měla muži do obličeje nastříkat pepřový sprej a poté mu odcizit téměř čtyři tisíce korun v hotovosti. Při následném útěku z chatky zadrželi ženu svědci, kteří ji krátce pronásledovali a poté ji předali přivolané policii," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Dotyčná byla zadržena a vyšetřovatel jí již sdělil obvinění pro trestný čin loupeže, za který si v případě prokázání její viny u soudu může vyslechnout až desetiletý trest odnětí svobody. Další vyšetřování případu probíhá na svobodě.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací