Pátek 21. únor 2020
Svátek má Lenka

Chomutov - V neděli pozdě večer se zřejmě domáhal návštěvy u svého známého 35letý muž z Chomutova, který byl pod vlivem alkoholu. Když ho obyvatel bytu odmítl vpustit k sobě domů, tak měl dotyčný ve vzteku hodit telefon do okna tohoto bytu a tím rozbít skleněnou výplň okna.

Následně se dle dosavadních zjištění dostal do domu, a když mu ani po bouchání na dveře bytu nikdo neotevřel, tak měl dveře vykopnout. "V bytě pak měl ještě svého známého fyzicky napadnout. Přivolaní policisté agresora zadrželi a provedli u něj dechovou zkoušku. Muž nadýchal 1,3 promile alkoholu," uvedla chomutovská mluvčí Policie ČR Miroslava Glogovská.

Po vystřízlivění v policejní cele si převzal podezření z trestného činu porušování domovní svobody a poškození cizí věci. Při výslechu se ke svému jednání doznal. Policisté ve věci konají zkrácené přípravné řízení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací