Úterý 26. leden 2021
Svátek má Zora

Kadaň - Představitelé vedení Krajské zdravotní, a. s. (KZ), předseda představenstva Ing. Jiří Novák a generální ředitel Ing. Petr Fiala se na půdě kadaňské nemocnice 29. července 2019 sešli se starostou města Kadaň PaedDr. Jiřím Kulhánkem, předsedou Finančního výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje a poslancem Mgr. Bc. et Bc. et Bc. Janem Richterem a zástupci Nemocnice Kadaň, s. r. o., ředitelem MUDr. Bc. Petrem Hossnerem, MBA, a personální a mzdovou vedoucí, ekonomkou Bc. Lenkou Benešovou.

„Cílem setkání bylo vzájemně se informovat o našich postojích v souvislosti možné spolupráce mezi jednotlivými zdravotnickými pracovišti v Krajské zdravotní, a. s., a Nemocnici Kadaň, s. r. o. Jednalo se o vzdělávání zdravotníků, spolupráci v personální oblasti, a odesílání pacientů na kardiochirurgické oddělení v ústecké Masarykově nemocnici, které patří mezi špičková pracoviště v České republice. Krajská zdravotní, a. s., má dlouhodobě zájem spolupracovat se všemi stabilními zdravotnickými zařízeními v Ústeckém kraji, mezi něž Nemocnice Kadaň, s. r. o., bezesporu patří,“ řekl k jednání Ing. Jiří Novák, předseda představenstva KZ.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací