Úterý 11. srpen 2020
Svátek má Zuzana

Chomutov - Dvě soupravy, třináct stanovišť, osmadvacet jízd a nespočet nadpřirozených postav. Pohádkové safari v chomutovském zooparku sází letos na oblíbenou klasiku, opepřené však bude postavami z fantasy příběhů. Předprodej vstupenek už se rozběhl.

Rodinné jízdy jsou naplánované na pátek 16. a sobotu 17. srpna. Vedle typicky pohádkových hrdinů, jako jsou motýl Emanuel, včelka Mája nebo Sněhurka potkají děti na cestě také postavy z příběhů moderních. „Pokud nevyschne bažina, dorazí princezna Fiona a budou-li příznivé podmínky, přistát by se mělo také na Pandoře,“ poodhaluje část z připravovaných novinek ředitelka zooparku Věra Fryčová. Po setmění se děj rozroste také o ohnivé efekty.

Předprodej jízdenek, které budou v daný den sloužit i jako vstupenka do areálu, odstartoval zoopark minulý týden. Stačí si zarezervovat jízdu v konkrétní den a čas a nahlásit počet osob na pokladně zooparku (tel. 703 149 043 nebo 703 149 045). Zamluvené jízdenky je však nutné do čtrnácti dnů zaplatit a v pokladně si je vyzvednout. „Zbytek neprodaných lístků bude k dostání přímo na místě, ale ze zkušenosti z minulých let doporučujeme raději zamluvit si vstupenky dopředu,“ dodává František Kremer z oddělení marketingu.

Soupravy budou vyjíždět v půlhodinových intervalech. Začíná se v 16 hodin, poslední souprava pak vyjede ve 22.30 hodin. Návštěvníky budou vozit střídavě Safari expres (vždy v celou hodinu) a zoovláček Amálka (v půl). Jízdné je stanovené na 200 Kč za dospělého a 150 Kč za dítě. Kapacita Safari Expresu je padesát osob, Amálka pojme dokonce šedesát čtyři cestujících. „Pohádkové safari je jedna nejoblíbenějších akcí v našem kalendáři. Na přípravě jsme si dali záležet a proto věříme, že pohádkovou atmosféru si všichni jaksepatří užijí,“ dodává k pozvánce Kremer.

1807zoopark1

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací