Pondělí 3. srpen 2020
Svátek má Miluše

Chomutov - K loupežnému přepadení klenotnictví v centru Chomutova došlo v pátek krátce po půl třetí odpoledne. Tři rusky hovořící muži vešli do obchodu, jeden z nich spoutal prodavačku a další dva odcizili zboží, především šperky, v dosud nezjištěné hodnotě. Před odchodem ještě použili pepřový sprej. Ke zranění personálu prodejny nedošlo.

"Na případu v současné době intenzivně pracují kriminalisté a po pachatelích loupeže pátrají," uvedla mluvčí policistů v Ústeckém kraji Šárka Poláčková.

Zároveň policisté žádají o pomoc veřejnost. "V případě, že máte jakékoliv informace, které by mohly přispět k objasnění případu, zejména informace k možným pachatelům, volejte linku 158. O pomoc žádáme také svědky, kteří se v průběhu loupeže snažili vejít do obchodu; jeden z nich (muž o berlích) je zachycen na fotografii," sdělila tisková mluvčí.

2906svedek

K loupežnému přepadení prodejny došlo v Ústeckém kraji i v závěru loňského roku v Teplicích. K činu došlo v pondělí 17. prosince kolem 10:40 hodin. Informovali jsme aktuálně z místa činu v článku Ozbrojená loupež v Teplicích! Klenotnictví obklíčili policisté se samopaly. "Pachatelé odcizili luxusní pánské a dámské hodinky různých značek a způsobili podle předběžného vyčíslení škodu téměř sedm milionů korun," uvedla tehdy krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková. Policistům na jejich odhalení stačilo neuvěřitelných 24 hodin.

Video z chomutovského klenotnictví

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací