Středa 12. srpen 2020
Svátek má Klára

Chomutovsko - Policisté v těchto dnech obvinili z výtržnictví dva muže, kteří se ukájeli na veřejnosti na Chomutovsku. V prvním případě se jednalo o 25letého Chomutovana, v druhém o mladíka z Teplic.

Mladík z Teplic budil pohoršení v polovině června v jednom z kempů na Kadaňsku na záchodcích ve zdejší restauraci. “Konkrétně měl onanovat na dámských toaletách, kde si měl nechat otevřené dveře,” upřesnila policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Druhý případ je již staršího data, teď ale policisté pachatele obvinili. Jedná se o 25letého Chomutovana, který měl v únoru budit pohoršení v chomutovských ulicích. V odpoledních hodinách se tady měl obnažovat a sexuálně uspokojovat před kolemjdoucími. Následně byl zadržen přivolanými policisty

Případy řeší chomutovští a kadaňští kriminalisté. “Oba muži si v těchto dnech vyslechli obvinění z přečinu výtržnictví,” doplnila policejní mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací