Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Klášterec nad Ohří - Sdělení podezření ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody a poškození cizí věci si vyslechl 37letý muž z Chomutovska. Policisté mu přičítají dvě nezvané návštěvy v bytě v Klášterci nad Ohří, kde se měla údajně zdržovat jeho bývalá přítelkyně.

V prvním případě chtěl podle všeho obydlí navštívit počátkem týdne v odpoledních hodinách. Jeho snaha dostat se dovnitř měla být tak urputná, že měl kopáním do dveří zničit zámkovou vložku, až se dveře pootevřely. Počínání ukončil až telefonát na linku tísňového volání a příjezd policejní hlídky.

Do bytu se však měl vrátit ještě jednou, stejný den ve večerních hodinách. Tentokrát měl dveře rovnou vykopnout a vniknout dovnitř. "V bytě byla jeho bývalá přítelkyně, kterou měl podle výsledků dosavadního šetření srazit k zemi a zkroutit jí ruce za zády. Poškozená naštěstí neutrpěla žádné zranění," uvedla tisková mluvčí Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje Alena Bartošová.

Hmotná škoda je předběžně vyčíslena na částku 10.195 korun. Za jednáním 37letého muže byl údajně rozchod s přítelkyní. Věc šetří klášterečtí policisté ve zkráceném přípravném řízení.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací