Středa 31. květen 2023
Svátek má Kamila

Chomutov – Zimní stadion v Chomutově se přejmenuje. Ponese název nového reklamního partnera. Nový název by se měl na štítě budovy objevit během léta. Informovala o tom společnost Kultura a sport Chomutov.

Nového a významného reklamního partnera získala společnost Kultura a sport Chomutov. S jirkovskou společností Rocknet. podepsala pětiletou smlouvu, díky níž se chomutovský zimní stadion bude jmenovat ROCKNET ARÉNA.

Stadion má ještě na štítě logo předchozího partnera - společnosti Severočeské doly. Smlouva však již vypršela a brzy tak dvě hornická kladívka nahradí červená síť z loga zmíněné stavební společnosti. Tím se SD ARÉNA viditelně a oficiálně změní na ROCKNET ARÉNU. "Čekáme už jen na dokončení světelné podoby nového loga a názvu, do léta bude na štítě nový název," prozradila Věra Fryčová, jednatelka Kultury a sport Chomutov.

Chomutovský zimní stadion je nejčastěji zmiňovaný jako hokejový stánek extraligového klubu Piráti Chomutov. V nadcházející sezoně tak bude jejich domácí arénou nově ROCKNET ARÉNA. Kromě hokejistů má na ledové ploše zázemí také krasobruslařský oddíl a především se tu pořádají velké sportovní a kulturní akce.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz