Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Klášterec nad Ohří – Řidiči, pozor! V Klášterci nad Ohří se v pondělí 18. června uzavře železniční přejezd v blízkosti autobusového nádraží. Důvodem je oprava žlabů a povrchů. Kvůli uzavírce dojde ke změnám při obsluze některých autobusových zastávek. Jinak budou jezdit čtyři autobusové spoje.

Uzavírka přejezdu začíná 18. června v 7:00 hodin a skončit by měla 22. června v 20:00 hodin. Změny v dopravě se budou týkat linek: 580 Chomutov – Klášterec nad Ohří, 600 Kadaň – Klášterec nad Ohří – Vejprty, 601 Tušimice – Kadaň – Klášterec nad Ohří – Okounov, 603 Kadaň – Klášterec nad Ohří. Po dobu uzavírky nebudou obsluhovány autobusové zastávky Klášterec nad Ohří.,porcelánka, Rašovice,čerp., Mikulovice,statek a Kadaň,Jungmannova. Autobusové linky 580, 601 a 603 nebudou obsluhovat zastávku Klášterecnad Ohří,porcelánka.

Nejbližší obsluhovanou zastávkou bude autobusové nádraží v Klášterci nad Ohří. Autobusová linka 600 pojede v úseku Klášterec nad Ohří – Kadaň po objízdné trase kolem průmyslové zóny Verne. Zastávky Klášterec n.O.,porcelánka, Rašovice,čerp., Mikulovice,statek a Kadaň,Jungmannova nebudou obsluhovány.

Časy odjezdů z obsluhovaných zastávek všech dotčených linek zůstávají zachovány. Vlivem délky objízdné trasy může u linky 600 docházet ke zpoždění spojů. Vzhledem k délce uzavírky nebudou zavedeny výlukové jízdní řády.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací