Sobota 25. červen 2022
Svátek má Ivan

Chomutov – Hned několik hlídek městské policie nahánělo po Chomutově celostátně hledaného muže. Dotyčný se schovával v trávě, ukrýval se na cizích pozemcích a přebíhal silnice. Nakonec se ho podařilo lapnout při přelézání plotu u jednoho z rodinných domů.

Na celostátně hledaného muže strážníci narazili náhodou, když se vydali po telefonickém upozornění zkontrolovat tři podezřelé muže a jednu ženu, kteří tlačili v Bezručově ulici nákupní vozík plný knih. Po příjezdu na místo hlídka dva z mužů a ženu ztotožnila, třetí muž se ale choval podezřele. Byl zmatený, nervózní a od skupinky se nenápadně vzdaloval. Jakmile viděl, že si toho strážníci všimli, dal se na útěk.

Strážníci se okamžitě vydali za ním. Muž se schovával v trávě, ukrýval se na cizích pozemcích, přelézal ploty a přebíhal silnice, v patách měl pořád některou z hlídek. Nakonec přelezl plot u jednoho rodinného domu, a když se na druhé straně snažil dostat zpět na ulici, tak ho jeden ze strážníků chytil a spoutal. Následně byl zadržený muž převezen na služebnu státní policie.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz