Čtvrtek 21. březen 2019
Svátek má Radek

Chomutov – Chomutovští policisté vyšetřují hned několik víkendových incidentů. Na sídlišti Zahradní někdo zničil dveře u domu, v Revoluční ulici pro změnu 42letý muž ve vzteku poškodil jinému muži auto.

K incidentu v Revoluční ulici došlo v sobotu. Pohádali se tady dva muži. Následně 42letý Chomutovan druhého muže napadl a ve vzteku mu kopl do auta. „Škoda byla odhadnuta na 10 tisíc korun. Uvedené jednání chomutovští policisté vyšetřují jako trestný čin poškození cizí věci,“ řekla k události policejní mluvčí Marie Pivková.

Na sídlišti Zahradní v sobotu někdo poškodil dveře u domu. Na místě policejní hlídka zjistila, že kdosi vhodil kámen do skleněné výplně, která se rozbila. „Za opravu zaplatí společenství vlastníků jednotek nejméně 6700 korun. I tento případ vyšetřují policisté jako trestný čin poškození cizí věci,“ doplnila Pivková.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací