Neděle 26. červen 2022
Svátek má Adriana

Klášterecko – Ještě nevíte, co budete dělat o velikonočních svátcích? Klášterecká radnice vás zve hned na dvě akce. Pozor, jedna je kvůli počasí přesunuta ze zámku do kulturního domu.

Milovníci turistiky a pohybu na čerstvém vzduchu se mohou přidat k tradiční akci kláštereckého Klubu českých turistů, který pořádá v neděli 1. dubna tradiční pochod na Mědník. Start pochodu pro velikonoční vajíčko je mezi 8. a 9. hodinou u zimního stadionu. Odtud se jde až na Mědník, kde budou účastníci odměněni velikonočním vajíčkem.

Zejména rodinám s dětmi je určena další akce, kterou pořádá v neděli Zámek Klášterec nad Ohří ve spolupráci s Hudebním divadlem Hnedle vedle. Původně měla být akce na zámku, vzhledem k počasí je ale přesunuta do prostor kláštereckého kulturního domu. Začíná se v 13.00 hodin, na programu jsou pohádky, hudební hrátky i soutěž o nejhezčí kraslici. V řemeslných dílnách se budou plést pomlázky i vyrábět malé Moranky a zajíčci. Chybět nebude ani zdobení vajíček, představí se také historická řemesla.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz