Neděle 7. březen 2021
Svátek má Tomáš

Chomutovsko – Vážná dopravní nehoda se stala v pátek dopoledne na silnici I/13 z Chomutova do Kadaně. U obce Málkov se střetla cisterna s osobním autem. Při nehodě byly těžce zraněny dvě ženy.

Nehoda se stala v 10.45 hodin poblíž obce Málkov – Zelená. Na silnici se srazilo osobní auto značky Renaul Clio s cisternou. Podle prvotního šetření policie k nehodě mělo dojít tak, že řidička renaultu na silnici zastavila s tím, že odbočí doleva, v tu chvíli do vozidla ze zadu narazila cisterna, která auto odhodila do protisměru, kde právě projížděl náklaďák.

V renaultu jely dvě ženy ve věku 42 a 43 let. „Obě byly při nehodě těžce zraněny. Jednu do nemocnice přepravila sanitka, pro druhou přiletěl záchranářský vrtulník,“ sdělila policejní mluvčí Marie Pivková. Přesnou příčinu nehody nadále policie vyšetřuje.

2302nehoda

Místo nehody. Z osobního auta zbyly jen pokroucené plechy. Na silnici se válely desítky rozlámaných součástek.  Foto: čtenář

Renault byl po nehodě úplně zdemolovaný. Na silnici se válely desítky kusů rozlámaných součástek, motor z vozu údajně po nárazu odletěl třicet metrů daleko. Kvůli nehodě byla od 10.45 do 14.00 hodin silnice z Chomutova na Kadaň úplně uzavřena.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací