Čtvrtek 11. srpen 2022
Svátek má Zuzana

Chomutovsko/Mostecko – Velmi nezodpovědně se zachovala 31letá řidička z Chomutovska. Za volant auta sedla pod vlivem drog, přitom vezla malé dítě. Navíc neměla ani řidičák. O případu informovala mostecká policie, která ženu zadržela.

Policejní hlídka 31letou řidičku kontrolovala na silnici I/13. Policisté nejprve zjistili, že žena u sebe nemá řidičský průkaz, protože o něj přišla na začátku února kvůli přestupku. Dále se ukázalo, že auto nemá ani technickou kontrolu a nebylo sjednané ani pojištění o odpovědnosti za škodu.

Nejhorší ovšem bylo, že žena usedla za volant zfetovaná a ještě k tomu si s sebou do auta neváhala vzít malé dítě. „Protože dopravní hlídka při kontrole pojala podezření, že žena je pod vlivem drog, provedli u ní policisté test na návykové látky, který vyšel pozitivně na amfetamin a metamfetamin,“ sdělila k případu policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policisté 31letou řidičku na místě zadrželi, zároveň v tu chvíli ale bylo nutné vyřešit, kam umístit dítě. Nakonec si pro něj přijeli příbuzní. „Policisté následně ženě sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodala policejní mluvčí.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz