Sobota 25. červen 2022
Svátek má Ivan

Chomutov – Na mol opilého chlapce objevila na Kamenné hlídka chomutovských strážníků. Hoch skončil v nemocnici. Případ prověří sociálka.

Hlídka městské policie projížděla ulicí Kamenná, když si povšimla skupiny tří dětí, z níž jedno se velice motalo a bylo očividné, že je mu špatně. Strážníci začali zjišťovat, co se malátnému chlapci přihodilo. Už na první pohled bylo jasné, že za jeho stav může alkohol, který z něho byl i silně cítit. Strážníci tedy nechali hocha „dýchnout“ a zjistili, že má v sobě 1,53 promile.

Chlapec nebyl schopný komunikovat a nekoordinoval pohyby. Strážníci tedy konzultovali jeho stav s lékařem. Ten potvrdil, že je nezbytné ho hospitalizovat, což bylo probráno i s chlapcovým zákonným zástupcem. Pro hocha si následně přijela sanitka.

Děti, které byly s chlapcem na místě, prozradily hlídce městské policie jméno mladistvého, který alkohol chlapci dal. Strážníci prověřili jak jeho bydliště, tak hřiště, kde mělo k opíjení dojít, bohužel bez výsledku. Celá událost bude tedy postoupena příslušnému odboru chomutovského magistrátu, vyrozuměna bude i sociálka.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz