Pondělí 25. květen 2020
Svátek má Viola

Chomutovsko – V úterý 16. ledna kolem poledne se na Chomutovsku staly hned čtyři dopravní nehody. Ve dvou případech havarovaly autobusy, ve Vejprtech se srazily dva osobní vozy, v Chomutově bouraly náklaďáky. Na nehodách se nejspíš podepsalo husté sněžení a kluzké silnice.

Krátce před polednem boural v ulici Vinařícká v Jirkově autobus. Nehoda se obešla bez zranění. Likvidace nehody bude podle serveru dopravniinfo.cz trvat do 13.45 hodin. Další autobus zapadl na silnici 224 u Kadaně. Jeho vyprošťování bude probíhat zhruba do 13.00 hodin. 

V 11.45 hodin havarovala na silnici ve Vejprtech dvě osobní vozidla. I tato nehoda se obešla naštěstí bez zranění. Její likvidace bude trvat zhruba do 14.00 hodin.  Ve 12.15 bouraly na Písečné v Chomutově dva náklaďáky. Nikdo nebyl zraněn. Následky nehody se budou odstraňovat asi do 15.20 hodin.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací